Shtator 24, 2018

Festa e birres Kaon, Berat

Bashkia e Beratit dhe sponsor birra Kaon organizuan ne qytetin e Beratit, Festen e Birres Kaon, 19 shtator 2018. Si gjithmone ne kete ndalese turi te birres Kaon neper gjithe Shqiperine, s'munguan spektakli me Era Rusi & Band, stendat me birre Kaon, Golden e Stener, lager, pils ,weiss dhe ushqime tradicionale. Atmosfera e festes qe...

Shtator 3, 2018

Festa e Birres Kaon, Devoll

Bashkia e Devollit me sporizimin e fuqishem te Birres Kaon organizuan ne qytetin e Bilishtit, Festen e Birres Kaon. Atmosfera festive, birre, birre, ushqim tradicional dhe muzike. Kengetaret Era Rusi, Orgesa Zaimi, Land Kademi, Dj Fredi. dhe dy balerinet e Teatrit te Operas dhe Baletit Athine, Altin Koruti dhe Areti Noti e ndezen me shume...

Gusht 21, 2018

Miss Rainbow of the World ne restorantin tone

Kaon Brewhouse Restaurant priti bukuroshet e Miss Rainbow of the World 2018 per nje darke te paharruar. Birra Kaon e ftohte, ushqimi i mrekullueshem, muzika i bene vajzat te marrin pjese ne atmosferen shperthyese te krijuar. Kenga dhe vallja pasuan deri ne momentet e vona duke lene nje mbrese te paharruar te kesaj nate.

Korrik 12, 2017

Kampionati i 9-te Boteror i Fluturimeve te Lira në Precizion, Vlore, Shqiperi.

Kaon Beer ishte ndër partnerët kryesor të Kampionatit Botëror Paragliding FAI 2017, i cili u zhvillua nga 5 deri në 14 maj në Vlorë, Shqipëri

Dhjetor 27, 2016

25 dhjetor 2016, festime

Festimet për Krishtlindjet në Kaon Brewhouse, restorant dhe në "Fshatin e Krishtlindjeve" sheshi Nënë Tereza, Tiranë

Dhjetor 12, 2016

Duke pritur 2017

Festat e fundvitit po afrojnë. Në sheshin Nënë Tereza, "fshati i Krishtlindjeve" në shtëpinë tonë prej druri, atmosfera e krijuar, cilësia e birrës dhe produkteve që ne ofrojmë e bëjnë këtë pritje më interesante dhe të ngrohtë. Për...

Qershor 30, 2016

Albania Open

Në Vlorë është zhvilluar edicioni i 19-të i Albania Open me pjesëmarrjen e 115 pilotëve nga 18 vende të ndryshme. Ngjarja më e madhe e organizuar në Shqipëri në këtë kategori. Birra Kaon ishte një nga sponsorët kryesorë të këtij aktiviteti.

Qershor 30, 2016

Festat e FundVitit me Kaon Beer

Për festat e Fundvitit 2016, Kaon Beer afer konsumatoreve me instalacionin a saj ne qendër të Tiranës.

Qershor 30, 2016

Ksamili Festa e Midhjes 2016

3 ditë pushimi, tre ditë në mes mrekullisë të Ksamilit dhe Sarandës. Kaon këtë vit në bashkëpunim me Bashkinë e Sarandës ka mbajtur në Ksamil, festën e midhjes, tashmë traditë e qytetit. Tre ditë të mbushura me veprimtari, me pjesëmarrjen...